The following teams are participating in our event.

Team Gender Pool
Beaumont Huskies Girls U11G T5/6 Boarded
U-11 Saints Girls (Plitt) Girls U11G T1/2 Non-Boarded
Arctic Wolves (Southwood/Chanyi) Boys U11B T4/5 B
Lago Lindo -Guertin Boys U11B T4/5 B
Beaumont Blizzards Girls U11G T5/6 Boarded
Beaumont Icebreakers Girls U11G T5/6 Boarded
Fort Saskatchewan Arsenal U11G (Davis) Girls U11G T5/6 Boarded
Horse Hill Girls U13G T5/6 Boarded
Belmead Rebels Girls U13G T5/6 Boarded
Lewis Estate Reapers (Dong) Girls U13G T5/6 Boarded
U13 Rio Terrace Wolves Girls U13G T5/6 Boarded
U13 Saints Girls U13G T5/6 Boarded
Callingwood U15 Girls U15G T3/4 Boarded
Lorelei Beaumaris Tigers Girls U15G T3/4 Boarded
SASA Impact (Miller) 15GT4 Girls U15G T3/4 Boarded
Scottish United U13G (Vuzi) Girls U15G T3/4 Boarded
Willowby (Plant) Girls U15G T3/4 Boarded
Beaumont (Patel) Girls U15G T5/6 Boarded
Beaumont (Stawnicky) Girls U15G T5/6 Boarded
Horizon (Higginson) Girls U15G T5/6 Boarded
Lewis Estates Strikers Girls U15G T5/6 Boarded
Panthers (Johnson) Girls U15G T5/6 Boarded
Spruce grove u15g2 Daniell Girls U15G T5/6 Boarded
TRSA Gantar Boys U17/U19B T3/4
Bonnyville U17G Girls U17/U19G T3/4 A
Cold Lake U19 Girls U17/U19G T3/4 B
Scottish Seitinger Girls U17/U19G T3/4 A
Sherwood Park Adrenaline (Stubbs) Girls U17/U19G T3/4 A
Sherwood Park Rampage (Peterson) Girls U17/U19G T3/4 B
TRSA KAOS Girls U17/U19G T3/4 B
B-Warriors Girls U17/U19G T3/4 B
Beaumont (Forshaw) Girls U17/U19G T3/4 B
Lago Lindo Girls U17/U19G T3/4 B
Baturyn Warriors Boys U9B Boarded
Forza FC (Santos) U9 Boys U9B Boarded
PUNJAB WARRIORS FC Boys U9B Boarded
SouthWest United Boys U9B Boarded
Parkallen Plankton Boys U11B T4/5 A
Glastonbury Green Grenades Boys U11B T4/5 B
HorseHill Red Bulls Boys U11B T4/5 A
Lago Lindo Dragons (Boschman) Boys U11B T4/5 A
Lewis Estates (Wingrave) Boys U11B T4/5 B
Lorelie Tigers Boys U11B T4/5 B
White Knights Boys U11B T4/5 B
Willowby Werewolves Boys U11B T4/5 A
Bonnyville U13B Boys U13B T4/5
Horsehill (Antipan) Boys U13B T4/5
Lewis Estates Black Knights Boys U13B T3/4
Newton Abdullahi Boys U13B T3/4
Rangers Boys U13B T3/4
SCFC u13 Boys U13B T3/4
Whitecourt Warriors Boys U13B T4/5
Beaumont (Belmore) Boys U13B T5/6
Griesbach U-13 Boys U13B T4/5
Morinville Boys U13B T5/6
SASA-13B3 Boys U13B T4/5
Sherbrooke Raiders Boys U13B T4/5
U13 Boys (Stamper) Boys U13B T5/6
U13B1 Spruce Grove Saints Boys U13B T5/6
Willowby Wild Boys U13B T5/6
Yellowbird Birds Boys U13B T5/6
Spruce Grove Saints (Laurie) Boys U15B T3/4 Boarded
U15 Bonnyville Boys Boys U15B T3/4 Boarded
Whitecourt Warriors Boys U15B T3/4 Boarded
DeCoteau Boys U15B T5/6 Boarded
Lewis Estates (Trithart) Boys U15B T5/6 Boarded
Millhurst (Stainer) Boys U15B T5/6 Boarded
TRSA u15 Spartans Boys U15B T5/6 Boarded
Bonnyville United Boys U17/U19B T3/4
Horse Hill Rebels U17 Boys U17/U19B T3/4
Lakeland Boys U17/U19B T3/4
Lorelei U17 Boys U17/U19B T3/4
Penhold Piranhas Boys U17/U19B T3/4
Whitecourt Warriors Boys U17/U19B T4/5
Greenfield - MacInnes U17B Boys U17/U19B T4/5
Lorelei Beaumaris (Villeneuve) Boys U17/U19B T4/5
Inter U11T2 Brodeur Girls U11G T1/2 Non-Boarded
Klimaszewski Girls U11G T1/2 Non-Boarded
Impact-2010 T2 Girls U13G T1/2 B
KC Trojans Amorin Girls U13G T2B
Millwoods Selects FC U13G (Pettigrew) Girls U13G T1
North Side United Girls U13G T1/2 B
NSU FC U13G (Contreras) Girls U13G T2B
Sherwood Park Phoenix (Funnelle) Girls U13G T1/2 B
Sherwood Park Phoenix (Oosterhuis) Girls U13G T2B
St. Albert Impact 2010G T1 (Nicol) Girls U13G T1
Sting FC (Gill) Girls U13G T1/2 B
SW Sting U13 G (Kovacs) Girls U13G T1
U13 Sting Ratcliffe Girls U13G T1/2 B
Inter U9 Mudaliar/Menjivar Boys U9B Non-Boarded
Juventus Alami Boys U9B Non-Boarded
NSU U9B (Antipan) Boys U9B Non-Boarded
Selects U9 Boys ( Knodel) Boys U9B Non-Boarded
2013 NSU FC (ELITE) Boys U11B T1/2 A
Impact U11B IACOVONE Boys U11B T1/2 C
Inter Santoro u11 Boys U11B T1/2 B
Juventus Bustos 2013 Boys U11B T1/2 C
KC Trojans Guenette Boys U11B T1/2 A
Saints U11 Stelter Boys U11B T1/2 B
Scottish (Crummer) U11BT2 2013 Boys U11B T1/2 A
Scottish (Janicki) U11BT2B 2012 Boys U11B T1/2 B
Scottish U11BT1 Morgan/Westergaard Boys U11B T1/2 A
Strikers 2013 Johns/Alayadi Boys U11B T1/2 B
SW Sting Elzein Boys U11B T1/2 A
Torres Boys U11B T1/2 C
Warriors (Duong) Boys U11B T1/2 C
Warriors (Schink) Boys U11B T1/2 B
Warriors U11 Dajavs Boys U11B T1/2 A
Warriors(Stojanov) Boys U11B T1/2 B
Juventus U13B Rojas Boys U13B T1/2 A
KC Trojans 2011 Bialowas Boys U13B T1/2 A
NSU FC U13B (ROJAS) Boys U13B T1/2 B
Scottish (McCarthy) U13B T2 2011 Boys U13B T1/2 B
Scottish Hernandez/Westergaard Boys U13B T1/2 A
Sherwood Park Phoenix U13B (Rose) Boys U13B T1/2 B
St Albert Impact (Ferguson) Boys U13B T1/2 B
St. Albert Impact Boys U13B T1/2 B
Sting FC U13B (Spencer) Boys U13B T1/2 B
Warriors U13 Vignjevic/Munoz Boys U13B T1/2 A
BTB 2009 HP2 Boys U15B T1/2 Non-Boarded
Inter U15B (Armstrong) Boys U15B T1/2 Non-Boarded
Northside United U15B Candido Boys U15B T1/2 Non-Boarded
NSU U 15 Haymour Boys U15B T1/2 Non-Boarded
Scottish U15B 2009 Bustos Boys U15B T1/2 Non-Boarded
TRSA (Martinez-Oliver) Boys U15B T1/2 Non-Boarded
2007 NSU/ELITE (MAJED) Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
BTB U17 Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
Internazionale Menjivar U17 Boys Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
Internazionale Mudaliar U17 Boys Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
Scottish U17B 2007 (Ricketts) Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
U17 Fury 07/06 Boys U17/U19B T1/2 Non-Boarded
EMSA Polar Cup

Locations

Edmonton Soccer Dome Q1
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome Q2
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome Q3
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome Q4
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome T1
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome T2
3105 - 101 Street Edmonton, AB
Edmonton Soccer Dome T3
3105 - 101 Street Edmonton, AB
South Soccer Centre #10
6520 Roper Road
South Soccer Centre #11
6520 Roper Road
South Soccer Centre #12
6520 Roper Road
South Soccer Centre #14
6520 Roper Road
South Soccer Centre #09
6520 Roper Road